“Teeme täna koostööd mitmekümne erineva klubi ja nende sportlastega.
Oleme tänulikud kõikidele oma partneritele jäägitu usalduse ja samuti ettevõtlikkuse eest oma sportlaste treenitust uuele tasemele viia.“

Alaliidud

Spordiklubid

KORVPALL:

Pärnu-Sadama-Korvpall

Koostööpartnerite tagasiside:

“Olles tänaseks olnud Spordihoolduse klient juba pea 9 aastat, saan täie veendumusega väita, et kvaliteetsema tootevaliku ja parema klienditeenindusega teist sarnast ettevõtet Eesti turult ei leia. Väike, kuid tragi tiim on alati – ka päris viimasel hetkel – lahenduste leidmisele orienteeritud ning ühtki sportlast hätta ei jäeta. Pidevalt laienev sortiment masinapargist teipideni ja hantlitest šokolaadideni tagab ka kõige nõudlikuma kliendi jaoks piisava valiku ja kindluse, et Arkko ja tema meeskond just selle õige ja kõige parema lahenduse leiavad.”

Miko PupartJalgpalliliit

“Tennispall mitmete aastate pikkune koostöö Spordihooldusega on olnud imeline! Spordihooldusest oleme leidnud parimad vahendid treenimiseks ja taastumiseks. Soovitame enda klientidele alati rōōmude ja murede korral pöörduda Armsa Merlyn’i vōi Arkko poole. Aitäh Teile, olete Parimad!”

Ann UlpTennispall

“Pärnu Sadama korvpallimeeskond on juba aastaid tuge saanud Spordihoolduselt. Erinevad teibid, kõiksugused kreemid ja treeningvahendid on osa meie igapäevasest tööprotsessist. Alati olemas, alati valmis ja saadaval - oleme Spordihoolduse meeskonnale tänulikud!!”

Saskia VunkPärnu Sadam

„Koostöö Spordihooldusega ulatub meie jaoks paljude aastate taha. Suurimad plussid, mis koostöö nii pikaks on venitanud, on partneri arusaam, kuidas spordiklubi funktsioneerib. Paindlikkus ootamatute soovide ja tellimuste täitmisel on väga suure väärtusega. Pole harvad juhud, kus mõne vajaliku seadme või toote oleme kätte saanud kaugelt väljaspool tööaega või nädalavahetusel. Nad pingutavad koos meiega nagu sportlased parima tulemuse nimel!“

Jaak KarpRapla Korvpall

JALGPALL:

KÄSIPALL, TENNIS, VÕRKPALL:

Sportlased

"Spordihooldus meeldib mulle sellepärast, et nende soov tōsta inimeste teadlikkust spordifüsioteraapiast ja selle vajadusest igapäevaelus, on imetlusväärne. Mulle meeldivad nende tooted, sest valik on hästi läbi mõeldud ja mitmekülgne. Sealt leiab tooteid vigastusest taastumiseks, ravimiseks ja ka ennetamiseks.”
Kati Ojaloo
Kati Ojaloo
Sportlane
“Spordihoolduses on kõik vajalik olemas ja nii sõbralik ning toetav tiim!”
Pille-Riin Toomsalu
Treener
“Vastus, miks ma Spordihooldusega nii pikalt koostööd olen teinud on lihtne - kättesaadavus parimatele ja kvaliteetsematele toodetele. Eestis pole olemas teist sellist firmat, kes suudab sportlasele leida just kõige paremad taastumise vahendid ja võimalused. Et sporti teha väga kõrgel tasemel, peavad olema olemas vahendid, mis aitavad kas peale trenni taastuda, trennis abiks olla või sportlikku taset tõsta. Seda on Spordihooldus aastate jooksul taganud ja olen südamest tänulik selle abi eest.”
Janek Õiglane
Sportlane

MUUD SPORDIKLUBID:

Ettevõtted

Equa