Spordihooldus OÜ on mõeldud kõigile neile, kes on füüsiliselt aktiivsed ning tahavad olla terved. Me soovime pakkuda parimaid ning uusimaid võimalusi ja lahendusi peamiselt spordifüsioteraapia vallas, seda nii rahvaspordiga tegelevatele ja  aktiivsetele inimestele kui ka tippatleetidele.

Samuti püüame tutvustada meie võimalusi laiemalt füsioteraapia vallas tegutsevatele spetsialistidele, edendades ja tõhustades nende igapäevatööd – vigastuste ennetamine stimuleerides, parandades skeletilihassüsteemi ainevahetust ning soodustades koormusjärgset taastumist ning efektiivset taastusravi.

Soovime tõsta aktiivsete inimeste teadlikkust spordifüsioteraapia kasutamise võimalustest igapäeva elus ning Spordihoolduse OÜ poolt pakutavate vahendite ning seadmete sihipärasest ning efektiivsest kasutamisest läbi mitmete koolituste ja praktiliste seminaride. Teeme koostööd mitmete Ameerika ning Euroopa spordimeditsiini ja füsioteraapiavahendite tootjatega ja kliinikumidega, füsioterapeutide, treenerite ning tippsportlastega ja hoiame ennast kursis muutustega selles vallas.

Alati Teie,

Spordihooldus OÜ meeskond